Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дружба 2
800 €
1 564.66 лв.

(13.56 €, 26.52 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 9:36 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1014 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
2-ри от 10
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

✨ Стил. Комфорт. Локация. Всичко в едно. ✨

Представяме Ви изключително стилен двустаен апартамент под наем в новото поколение сграда One11 Apartments Sofia място, където модерният дизайн среща функционалността и уюта. Този апартамент впечатлява с прецизно подбран интериор, меки натурални тонове и усещане за простор и спокойствие още с влизането.

🏡 Разпределение:

* Просторно антре с вградени решения за съхранение

* Светъл хол с модерна кухня и трапезария

* Уютна спалня с изчистен дизайн

* Баня с тоалетна, изпълнена с внимание към детайла

* Лоджия за вашето сутрешно кафе или вечерен релакс

🌿 Защо този имот?

Апартаментът е част от луксозна сграда с АКТ 16, съчетаваща енергийна ефективност, устойчивост и съвременни технологии. Интериорът е решен в елегантен минимализъм с висок клас довършителни работи, като обзавеждането е изцяло по индивидуален проект и в момента се завършва гаранция за качество и стил във всеки детайл.

📍 Локация, която работи за Вас:

* Метростанция Дружба само на 500 м

* Бърз достъп до бул. Цариградско шосе

* В близост до Летище София

* Паркове, магазини и всичко необходимо на една ръка разстояние

* На крачка от бъдещия бизнес хъб Sofia Capital City

🚗 Допълнително предимство:

Има възможност за наемане на паркомясто.

⏳ Важно: Апартаментът ще бъде свободен за настаняване след около 20 дни, тъй като в момента се довършва обзавеждането по поръчка.

📞 Не пропускайте възможността да живеете в дом, който впечатлява. Свържете се с нас още днес за оглед!